O FIRMIE

HISTORIA FIRMY "MOTAK"

Masarnia Motak to rodzinna przedsiębiorstwo działające na rynku mięsnym od 2003 roku.

Nasza firma oferuje szeroki asortyment tradycyjnych najwyższej jakości przetworów mięsnych oraz wędlin. Siedziba firmy i zarazem główny zakład znajduje się w Iwkowej, miejscowości położonej na terenie pięknego i zielonego Pogórza Wiśnickiego przez który to teren od czasów prahistorycznych wiódł trakt z Polski do Węgier zwany „wielką drogą”. Takie usytuowanie spowodowało wczesne osadnictwo na tych terenach oraz bogate tradycje wytwarzania wszelkiego jadła dla kupców przemierzające te szlaki.

To właśnie na tych Staropolskich metodach opieramy tworzenie naturalnych wyrobów, wolnych od wszelakich sztucznych barwników i konserwantów. Łącząc nowoczesne technologie z bogatym doświadczeniem oraz skrzętnie przechowywanymi tradycyjnymi recepturami uzyskujemy znaczącą produkcję z zachowaniem niepowtarzalnego smaku.

Z dumą i radością wysyłamy wyroby Motak do setek odbiorców na terenie Małopolski, Śląska, Świętokrzyskiego i Podkarpacia bo wiemy że najwyższa jakość smak i 100% powtarzalność sprawia że udaje nam się zaspokoić gusta nawet bardzo wybrednych konsumentów.

U Nas każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż obserwujemy zmieniający się rynek i staramy się nie odchodząc od tradycji wzbogacać naszą ofertę.

Poza wieloma wyróżnieniami największą radość czerpiemy z pozytywnych opinii naszych zadowolonych klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Życzymy wszystkim smacznego!
Właściciel